BRITNEY SPEARS SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Britney Spears Serbia....just like a circus............
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 NASTAVI PRICU.......

Ići dole 
+2
M!X
Roberta Maja
6 posters
AutorPoruka
Roberta Maja
Dolazish na 4um
Dolazish na 4um
Roberta Maja


Broj poruka : 66
OMILJENA BRITNEY PESMA : ?
Datum upisa : 12.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyČet Jun 12, 2008 10:00 pm

pa pocinjemo...........
Bila jednom jedna devojka.................
Nazad na vrh Ići dole
M!X
Admin
Admin
M!X


Broj poruka : 159
Godina : 30
Lokacija : world of magiC
OMILJENA BRITNEY PESMA : Break the ice
Omiljen pevac : Ne-Yo
Omiljena pevacica : Rihanna
Omiljena grupa : /
Omiljen film : Ima ih mnoooooogo
Koliko volite ovaj forum : sta wi mislite?
Omiljena serija : Charmed
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 3:02 pm

koja je bila toliko looda da...
Nazad na vrh Ići dole
Isydor@
Obozawas Britney i owaj 4um
Obozawas Britney i owaj 4um
Isydor@


Broj poruka : 255
Godina : 28
Lokacija : Ispred kompa!
OMILJENA BRITNEY PESMA : ?
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 3:03 pm

da je otisla u........
Nazad na vrh Ići dole
M!X
Admin
Admin
M!X


Broj poruka : 159
Godina : 30
Lokacija : world of magiC
OMILJENA BRITNEY PESMA : Break the ice
Omiljen pevac : Ne-Yo
Omiljena pevacica : Rihanna
Omiljena grupa : /
Omiljen film : Ima ih mnoooooogo
Koliko volite ovaj forum : sta wi mislite?
Omiljena serija : Charmed
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 3:04 pm

(necu reci ludaru lol! )jednu zgradu gde su bili swe sami...
Nazad na vrh Ići dole
Isydor@
Obozawas Britney i owaj 4um
Obozawas Britney i owaj 4um
Isydor@


Broj poruka : 255
Godina : 28
Lokacija : Ispred kompa!
OMILJENA BRITNEY PESMA : ?
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 3:05 pm

loodaci koji su je............
Nazad na vrh Ići dole
M!X
Admin
Admin
M!X


Broj poruka : 159
Godina : 30
Lokacija : world of magiC
OMILJENA BRITNEY PESMA : Break the ice
Omiljen pevac : Ne-Yo
Omiljena pevacica : Rihanna
Omiljena grupa : /
Omiljen film : Ima ih mnoooooogo
Koliko volite ovaj forum : sta wi mislite?
Omiljena serija : Charmed
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 3:05 pm

nasamarali,a onda ih je ona...
Nazad na vrh Ići dole
Isydor@
Obozawas Britney i owaj 4um
Obozawas Britney i owaj 4um
Isydor@


Broj poruka : 255
Godina : 28
Lokacija : Ispred kompa!
OMILJENA BRITNEY PESMA : ?
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 3:07 pm

prijavila policiji ali policajci joj nisu verovali zato sto je bila looda ...........
Nazad na vrh Ići dole
M!X
Admin
Admin
M!X


Broj poruka : 159
Godina : 30
Lokacija : world of magiC
OMILJENA BRITNEY PESMA : Break the ice
Omiljen pevac : Ne-Yo
Omiljena pevacica : Rihanna
Omiljena grupa : /
Omiljen film : Ima ih mnoooooogo
Koliko volite ovaj forum : sta wi mislite?
Omiljena serija : Charmed
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 3:09 pm

onda je ona pobesenela i policajce poslala u...
Nazad na vrh Ići dole
Isydor@
Obozawas Britney i owaj 4um
Obozawas Britney i owaj 4um
Isydor@


Broj poruka : 255
Godina : 28
Lokacija : Ispred kompa!
OMILJENA BRITNEY PESMA : ?
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 3:10 pm

pm! affraid i odveli su je u pol. stanicu i onda su je odslusali i ona je rekla :"
Nazad na vrh Ići dole
M!X
Admin
Admin
M!X


Broj poruka : 159
Godina : 30
Lokacija : world of magiC
OMILJENA BRITNEY PESMA : Break the ice
Omiljen pevac : Ne-Yo
Omiljena pevacica : Rihanna
Omiljena grupa : /
Omiljen film : Ima ih mnoooooogo
Koliko volite ovaj forum : sta wi mislite?
Omiljena serija : Charmed
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 3:19 pm

''Oni su me nasamarali,a wi me doweli owde i....a sta cu ja uopste tu?'' kada su wideli da ona stwarno nije normalna oni su...
Nazad na vrh Ići dole
Isydor@
Obozawas Britney i owaj 4um
Obozawas Britney i owaj 4um
Isydor@


Broj poruka : 255
Godina : 28
Lokacija : Ispred kompa!
OMILJENA BRITNEY PESMA : ?
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 3:24 pm

onda su je zavezali i videli da ima tumor na mozgu pa su se cudili kako ni je ve preminula ali taj tumor joj je stavljao loodo pamcenje
Nazad na vrh Ići dole
~Anchy~
Moderator
Moderator
~Anchy~


Broj poruka : 302
Godina : 28
OMILJENA BRITNEY PESMA : ?
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 7:05 pm

i tako je ona jadna bila zavezana sa tumorom na mozgu,koji je bio drugaciji od ostalih tumota na mozgu...i onda je ona...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 1117
Godina : 30
Lokacija : tamo...ovamo...negde....
OMILJENA BRITNEY PESMA : radar
Omiljen pevac : /
Omiljena pevacica : Britney
Omiljena grupa : pdc
Omiljen film : nemam ga
Koliko volite ovaj forum : mnogo
Omiljena serija : every love raymond
Datum upisa : 10.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 8:49 pm

umrla...i proganjala sve budale koje....
Nazad na vrh Ići dole
https://britneyserbia.serbianforum.info
M!X
Admin
Admin
M!X


Broj poruka : 159
Godina : 30
Lokacija : world of magiC
OMILJENA BRITNEY PESMA : Break the ice
Omiljen pevac : Ne-Yo
Omiljena pevacica : Rihanna
Omiljena grupa : /
Omiljen film : Ima ih mnoooooogo
Koliko volite ovaj forum : sta wi mislite?
Omiljena serija : Charmed
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPet Jun 13, 2008 9:59 pm

su je mucili zato sto....
Nazad na vrh Ići dole
~Anchy~
Moderator
Moderator
~Anchy~


Broj poruka : 302
Godina : 28
OMILJENA BRITNEY PESMA : ?
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptySub Jun 14, 2008 11:30 pm

hajde da sve spojimo i samo da dodajemo....,,mislim ovako
Bila jednom jedna devojka koja je bila toliko looda da je otisla u jednu zgradu gde su bili swe sami loodaci koji su je nasamarali,a onda ih je ona prijavila policiji ali policajci joj nisu verovali zato sto je bila looda onda je ona pobesenela i policajce poslala u pm! i odveli su je u pol. stanicu i onda su je odslusali i ona je rekla :"''Oni su me nasamarali,a wi me doweli owde i....a sta cu ja uopste tu?'' kada su wideli da ona stwarno nije normalna oni su...onda su je zavezali i videli da ima tumor na mozgu pa su se cudili kako ni je ve preminula ali taj tumor joj je stavljao loodo pamcenje i tako je ona jadna bila zavezana sa tumorom na mozgu,koji je bio drugaciji od ostalih tumota na mozgu...i onda je ona...umrla...i proganjala sve budale koje su je mucili zato sto su mislili da je looda,a ona ustvari nije
Nazad na vrh Ići dole
Roberta Maja
Dolazish na 4um
Dolazish na 4um
Roberta Maja


Broj poruka : 66
OMILJENA BRITNEY PESMA : ?
Datum upisa : 12.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPon Jun 16, 2008 1:48 pm

Bila jednom jedna devojka koja je bila toliko looda da je otisla u jednu zgradu gde su bili swe sami loodaci koji su je nasamarali,a onda ih je ona prijavila policiji ali policajci joj nisu verovali zato sto je bila looda onda je ona pobesenela i policajce poslala u pm! i odveli su je u pol. stanicu i onda su je odslusali i ona je rekla :"''Oni su me nasamarali,a wi me doweli owde i....a sta cu ja uopste tu?'' kada su wideli da ona stwarno nije normalna oni su...onda su je zavezali i videli da ima tumor na mozgu pa su se cudili kako ni je ve preminula ali taj tumor joj je stavljao loodo pamcenje i tako je ona jadna bila zavezana sa tumorom na mozgu,koji je bio drugaciji od ostalih tumota na mozgu...i onda je ona...umrla...i proganjala sve budale koje su je mucili zato sto su mislili da je looda,a ona ustvari nije bila looda vec
Nazad na vrh Ići dole
monika
Dolazish na 4um
Dolazish na 4um
monika


Broj poruka : 87
Godina : 33
OMILJENA BRITNEY PESMA : ?
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPon Jun 16, 2008 5:24 pm

Bila jednom jedna devojka koja je bila toliko looda da je otisla u jednu zgradu gde su bili swe sami loodaci koji su je nasamarali,a onda ih je ona prijavila policiji ali policajci joj nisu verovali zato sto je bila looda onda je ona pobesenela i policajce poslala u pm! i odveli su je u pol. stanicu i onda su je odslusali i ona je rekla :"''Oni su me nasamarali,a wi me doweli owde i....a sta cu ja uopste tu?'' kada su wideli da ona stwarno nije normalna oni su...onda su je zavezali i videli da ima tumor na mozgu pa su se cudili kako ni je ve preminula ali taj tumor joj je stavljao loodo pamcenje i tako je ona jadna bila zavezana sa tumorom na mozgu,koji je bio drugaciji od ostalih tumota na mozgu...i onda je ona...umrla...i proganjala sve budale koje su je mucili zato sto su mislili da je looda,a ona ustvari nije bila looda vec jako bolesna.Policajcima je sada bilo zao zato sto su je maltretirali tako,pa su odlucili da
Nazad na vrh Ići dole
~Anchy~
Moderator
Moderator
~Anchy~


Broj poruka : 302
Godina : 28
OMILJENA BRITNEY PESMA : ?
Datum upisa : 13.06.2008

NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... EmptyPon Jun 16, 2008 9:51 pm

Bila jednom jedna devojka koja je bila toliko looda da je otisla u jednu zgradu gde su bili swe sami loodaci koji su je nasamarali,a onda ih je ona prijavila policiji ali policajci joj nisu verovali zato sto je bila looda onda je ona pobesenela i policajce poslala u pm! i odveli su je u pol. stanicu i onda su je odslusali i ona je rekla :"''Oni su me nasamarali,a wi me doweli owde i....a sta cu ja uopste tu?'' kada su wideli da ona stwarno nije normalna oni su...onda su je zavezali i videli da ima tumor na mozgu pa su se cudili kako ni je ve preminula ali taj tumor joj je stavljao loodo pamcenje i tako je ona jadna bila zavezana sa tumorom na mozgu,koji je bio drugaciji od ostalih tumota na mozgu...i onda je ona...umrla...i proganjala sve budale koje su je mucili zato sto su mislili da je looda,a ona ustvari nije bila looda vec jako bolesna.Policajcima je sada bilo zao zato sto su je maltretirali tako,pa su odlucili da je postede
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NASTAVI PRICU....... Empty
PočaljiNaslov: Re: NASTAVI PRICU.......   NASTAVI PRICU....... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NASTAVI PRICU.......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nastavi recenicu!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BRITNEY SPEARS SERBIA :: Off :: Games-
Skoči na: